Tworzenie stron www, serwisy internetowe, aplikacje web, pozycjonowanie - Pixent Rzeszów

Zgłoszenia Zapytaj o wolny termin

Dom rekolekcyjny "Effatha"

Dla kogo jest "EFFATHA"

 

Z rekolekcji korzysta młodzież szkół średnich  oraz gimnazjaliści przygotowujący się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Szkoły średnie i Gimnazja organizują rekolekcje integracyjne dla swoich uczniów pozwalające lepiej rozpocząć nowy rok szkolny. W Domu Rekolekcyjnym tak w lecie jak i na turnusach zimowych formują się ministranci, lektorzy, animatorzy i ceremoniarze. Przyjeżdżają grupy dziewcząt należących do scholi i Dziewczęcej Służy Maryjnej. RAM przeprowadzało szkolenia dla swoich członków, a Ruch Światło - Życie dni skupienia. Szafarze Eucharystii odbywają u nas zajęcia formacyjne i rekolekcje.  Przyjeżdżają grupy szkolne na trzydniowe rekolekcje w ciągu tygodnia i parafialne na wyjazdy weekendowe. Organizujemy wypoczynek w czasie ferii i wakacji.

 

Swoje Konwiwencje mają grupy Neokatechumenalne. Prowadzone są rekolekcje dla nauczycieli, pracowników służby zdrowia, grup Maryjnych, zespołów śpiewaczych itp.

 

W Dom Rekolekcyjny "EFFATHA" organizuje różnego typu szkolenia i warsztaty, a także zjazdy koleżeńskie różnych roczników kapłańskich oraz spotkania formacyjno-informacyjne.

 

Pobyt weekendowy jest najczęstszą formą pobytu: przyjazd w piątek wieczorem i wyjazd w niedzielę po południu. Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Oczywiście terminy inne niż weekendowy również są możliwe. W każdym z przypadków warunki finansowe pobytów są do indywidualnego ustalenia.


Przyjmujemy zgłoszenia tylko od grup zorganizowanych, powyżej 30 osób z kapłanem prowadzącym. Na specjalne zamówienie jest możliwość poprosić kapłana o prowadzenie grupy.  Dzięki istniejącym w Effacie warunkom w rekolekcjach mogą uczestniczyć całe rodziny wraz z dziećmi. W czasie wakacji (czerwiec i lipiec odbywają się turnusy LSO diecezji rzeszowskiej.)

 

Szczegółowe informacje co do warunków pobytu w Ośrodku grup młodzieżowych z całej Polski, można uzyskać bezpośrednio u Opiekuna Domu (dział "Kontakt")